Na to, czy uda Ci się schudnąć ma wpływ nie tylko to, co masz na talerzu, ale także to, co siedzi w Twojej głowie!

Co to znaczy?

95% osób rozpoczynających odchudzanie nie osiąga szczupłej sylwetki.
Dlaczego tak się dzieje?
Bo zabrakło dwóch kluczowych czynników psychologicznych: motywacji i siły woli.
Od tego musisz zacząć swoje odchudzanie!

Czyli zanim zaczniesz dietę…

  • najpierw poznaj swoją motywację – uświadom sobie, po co chcesz zaczynać dietę. Uświadomienie sobie tego, w rzeczywisty sposób pomoże Tobie w chwilach słabości.
  • a potem kształtuj siłę woli – odkryj co sprawi, że wytrwasz na diecie, gdy już ją zaczniesz. Bo brak konsekwencji = brak efektów nawet, jeśli będzie to najsmaczniejsza i najprostsza dieta.

Widzisz? Po pierwsze motywacja, po drugie siła woli. Odchudzanie zaczyna się w głowie, a w parze z nią musi iść skuteczna i wygodna dieta. Tylko tak osiągniesz spektakularny sukces: szczupłe ciało, pewność siebie, nową energię.

Znając Twoje wyniki skuteczniej stworzymy dla Ciebie indywidualny plan diety. Co to znaczy? Będzie dla Ciebie wygodniejszy, a posiłki lepiej trafią w Twój gust pomagając przyspieszając przyzwyczajenie się do nowych, zdrowych przepisów!

Zrób darmowy test i odkryj, co skutecznie zmotywuje Cię do schudnięcia

Rozpocznij darmowy test


Pytanie 1.


Krok 1
Wypełniasz test przygotowany przez naukowców z Uniwersytetu SWPS w Warszawie.
Krok 2
Dostajesz wynik, który powie prawdę o tym, co Cię motywuje oraz co pomoże Ci konsekwentnie stosować dietę.
Krok 3
Wprowadzasz otrzymane rekomendacje w życie i rozpoczynasz swoją drogę do wymarzonej sylwetki. Twoje nowe ciało to już tylko kwestia czasu.

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH OSÓB

Wzmocnisz swoją siłę woli

Dr Jarczewska-Gerc z Katedry Psychologii Różnic Indywidualnych Wydziału Psychologii, która brała udział w tworzeniu tego testu, powiedziała:

Mam dla Państwa dobrą i złą wiadomość. Zacznę od złej – w realizowaniu postanowień i planów nie ma drogi na skróty. Bez wysiłku i determinacji niewiele osiągniemy. Ale jest też dobra wiadomość – siłę woli można trenować, a im więcej trenujemy, tym więcej siły woli zyskujemy.

Oznacza to, że dopóki nie znajdziesz w sobie wewnętrznej energii i nie wzmocnisz siły woli, z pomocą której możesz dokonać w życiu zmiany. Dlatego właśnie przygotowaliśmy proste zadania motywacyjne, które wzmocnią Twoją siłę woli, a ich wykonanie zajmie Tobie w tygodniu tylko kilka minut. Poświęcisz tyle czasu dla nowej sylwetki, o której skrycie marzysz?

Otrzymasz
Po wypełnieniu testu otrzymasz zestaw narzędzi, które dadzą Ci kopa do działania, wzmocnią siłę woli i pomogą sprostać nowym wyzwaniom dietetycznym.
Zyskasz
Dzięki tym narzędziom nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe! A już na pewno uda Ci się spełnić swoje marzenie o zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Rozpocznij darmowy test


Pytanie 1.


Badanie prowadzone przez:

Projekt współfinansowany przez: