Wybiera ją coraz więcej osób, ceniąc ją nie tylko za efektywność, ale również za gwarantujące zdrowie i doskonałe samopoczucie. Dieta dostępna w formie interaktywnego konta internetowego z jadłospisem, listą zakupów i motywacją okazała się idealnym rozwiązaniem. Pozostaje jednak pytanie: co jeszcze sprawia, że dieta OXY jest tak rozchwytywana?

OXY została mianowana zdrową następczynią osławionej diety Dukana. Dietetyczce, która ją skomponowała — Patrycji Mazur udało się wyeliminować wszelkie skutki uboczne, z jakimi wiązało się odchudzanie klasyczną dietą proteinową: bóle głowy, zaparcia, osłabienie organizmu, problemy z nerkami czy wątrobą. O swojej diecie i zastosowanych rozwiązaniach rozmawiała w studio Dzień Dobry TVN!

Ogromne zainteresowanie i rozwój Diety OXY

 • Po emisji tego materiału wiele osób zaczęło pytać o tę zdrową dietę białkową, a Patrycja Mazur postanowiła pójść o krok dalej i dopasować dietę do osobowości każdego! Udało się to dzięki specjalnemu, opracowanemu przez psychologa testowi.

  Dopiero po jego rozwiązaniu dla każdego indywidualnie komponowana jest dieta dostępna w innowacyjnym serwisie dietetycznym.

 • Moja praktyka zawodowa nauczyła mnie, że czynnik psychologiczny w odchudzaniu odgrywa decydującą rolę. Zaczęłam się zastanawiać, jak go wykorzystać w diecie OXY. Doszłam do wniosku, że dieta musi być dopasowana do tego, jacy naprawdę jesteśmy. Wówczas jej stosowanie nie będzie sprawiać najmniejszego problemu, pacjenci nie będą się zniechęcać po dwóch dniach. To był dobry trop!

  http://magazyndietetyka.pl/dieta-dopasowana-do-osobowosci-czyli-skuteczne-odchudzanie-z-nowa-dieta-oxy/
  Patrycja Mazur - Dietetyk OXY

Innowacyjne rozwiązanie - Dieta OXY zawsze przy Tobie!

Zespół Diety OXY postawił również na rozwiązania dopasowane do Ciebie. Swoją dietę otrzymujesz w formie interaktywnego konta internetowego z jadłospisem, listami zakupów i pomiarami.

To idealne rozwiązanie, bo dzięki temu, niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz, OXY jest zawsze z Tobą — na telefonie, na tablecie i na komputerze!

Metamorfozy z Dietą OXY

Często dzielicie się z nami historiami swoich przemian z Dietą OXY. Wybraliśmy spośród tych historii trzy niesamowite kobiety - Maria, Adrianna i Monika, które zrealizowały swój cel. Zorganizowaliśmy dla nich niezwykłą Metamorfozę z udziałem stylistki, wizażystki i fryzjerki. Na koniec wszystkie wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej.

 • Metamorfoza Moniki z Dietą OXY
  Schudłam i uwierzyłam w siebie!*
  Monika
 • Metamorfoza Adrianny po Diecie OXY
  Odzyskałam swoją figurę i pewność siebie!*
  Adrianna
 • Metamorfoza Marii dzięki Diecie OXY
  Schudłam po 50-tce i zaczynam nowe życie!*
  Maria

Efekty są indywidualne — wyniki mogą się różnić.

Niesamowity sukces nowej Diety OXY!


Nowoczesne podejście do odchudzania sprawiło, że Dieta OXY w krótkim czasie zyskała ogromną popularność - również wśród celebrytów i blogerów.

Teraz pewnie wielu z Was zapyta: co w tej diecie jest takiego zaskakującego? Przede wszystkim to, że OXY uwzględnia kwestie związane z osobowością i motywacją (a na zmotywowaniu Was do działania zależy mi najbardziej). W diecie OXY jest to rozwiązane tak, że zanim ktokolwiek otrzyma swój indywidualny plan diety, musi rozwiązać test. Dopiero na podstawie jego wyników komponowana jest dieta. Czyli taka wizyta u dietetyka w internecie. http://rmlifestyle.com/dieta-to-podstawa/

Motywacja przede wszystkim!

 • Ten innowacyjny sposób odżywiania wdarł się przebojem na polski rynek i zebrał wiele pozytywnych recenzji dietetyków. Nic dziwnego. To w końcu dieta idealnie dopasowana, uwzględniająca preferencje i oczekiwania danej osoby! Jest to zupełnie nowe podejście do odchudzania, które punkt ciężkości z samego efektu diety przenosi na motywację i osiągnięty dzięki niej spadek masy ciała.

Osobowość w dużej mierze wpływa również na nasze zachowania "okołokulinarne". Określa to czy lubimy gotować, kochamy eksperymenty w kuchni, poszukujemy czegoś nowego lub też tkwimy przy tradycyjnych rozwiązaniach i nie chcemy niczego zmieniać. Te zachowania z kolei wpływają na wygląd naszej diety, która powinna je uwzględniać. W przeciwnym razie decydując się na dietę, możemy otrzymać taką, która będzie dla nas albo zbyt nudna, albo zbyt rewolucyjna i szybko z niej zrezygnujemy.* http://magazyndietetyka.pl/dieta-a-osobowosc-czyli-odchudzanie-skrojone-na-miare/

Efekty są indywidualne — wyniki mogą się różnić.

Dieta OXY zyskuje doskonałe opinie na
portalach dotyczących zdrowia
i dietetyki

To zaskakujące, że w XXI wieku, gdy wydawałoby się, że wiemy wszystko o człowieku, nie zwracano uwagi na tak proste rzeczy jak motywacja i osobowość. Na szczęście w końcu dietetyka zainteresowała się tymi czynnikami i są one ostatnio tematem numer jeden we wszelkich publikacjach dotyczących odchudzania. Sprawcą tego zamieszania jest nowa wersja diety OXY. http://www.miastokobiet.pl/dieta-bialkowa-oxy-dopasowana-do-twojej-osobowosci/
Dla każdego organizmu szokiem jest diametralna zmiana nawyków żywieniowych i ograniczenie praktycznie z dnia na dzień kaloryczności spożywanych pokarmów. Takie postępowanie nie jest ani zdrowe, ani skuteczne z dietetycznego punktu widzenia. Dlatego też taki nacisk powinno się kłaść na fazę wprowadzającą do diety i stabilizacyjną (po zakończonej diecie). To postępowanie może zagwarantować zrównoważony, zdrowy i przede wszystkim trwały efekt. Twórcy diety OXY mieli to na uwadze podczas jej komponowania. http://urodaizdrowie.pl/bez-tego-kazda-dieta-jest-niekompletna#&panel1-2
Zachwyciła cię dieta Dukana, a może wręcz przeciwnie — zawiodła, bo jedynym jej efektem był efekt jo-jo? Odpowiedzią na niedoskonałości diety Dukana jest bezpieczna, innowacyjna dieta odchudzająca OXY, która dopasowana jest do twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź, na czym polega! http://wizaz.pl/Kulinaria/Nowosci-kulinarne/HIT!-Odchudzajaca-dieta-OXY

Dieta OXY to smaczne potrawy
każdego dnia

OXY to więcej niż dieta, to również przepisy na niezwykle smaczne dania. Są one nie tylko zdrowe, ale również niezwykle ciekawe. Wiele z nich zaskakuje swoją formą i oryginalnością -- na tyle, że zaczęli się nimi dzielić znani youtuberzy na swoich kanałach. https://www.youtube.com/watch?v=xOOI9aPpDxY

Dieta OXY również dla mężczyzn!

Dieta OXY to jedna z niewielu kuracji, która przeznaczona jest również dla mężczyzn! Uwzględnia przecież nie tylko czynniki związane z osobowością, ale także zwiększone zapotrzebowanie energetyczne panów.

Wiecie, że jestem bardzo zajęty, zatem liczy się dla mnie czas i ułatwienia. Dlatego też takie rzeczy, jak: możliwość wygenerowania sobie listy zakupów na konkretne dni czy stały dostęp do diety są dla takich osób jak ja na wagę złota. Poza tym przy zdrowej diecie trzeba zwracać uwagę nie tylko na kalorie, ale na to, by posiłki były zbilansowane i uwzględniały wszystkie grupy produktów w odpowiednich proporcjach -- składniki odżywcze dla naszego organizmu. Tutaj macie podane wszystko -- ile białka, węglowodanów i tłuszczy macie w posiłku. http://rmlifestyle.com/dieta-to-podstawa/

Najpopularniejsza dieta na Instagramie!

Rozpocznij Dietę OXY - najpopularniejszą dietę odchudzającą!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dostęp do diety w specjalnej cenie!

Promocja trwa tylko dzisiaj: 19.11.2017